#31 2010-10-06 18:54:17

 EdytkaxD

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: opisy na gg , cytaty ;D

Nienawiść jest siłą przyciągającą, tak jak miłość.

'Od dnia szóstego stąpamy po tej podłej Ziemi,
Mamy ręce - zabijamy, mamy usta - kłamiemy.'

Ja Cię pochwycę sercem jak ramieniem.

"Najtrudniej jest, gdy jeszcze ciepła od twych dłoni ścigam dzień..."

Co noc staję się twych pragnień uosobieniem.

Jestem głodna tulenia, przytulenia, wtulenia, zatulenia i obtulenia.

"Ale pamiętaj o jednym: ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej. Więc ty się nie nastawiaj na wieczność. Ty, Serce, nie jesteś czasoprzestrzeń."

"Cieszę się, że już za kilka snów będziesz znów bliżej."

Mam Ciebie w roztańczonej krwi.

Odczuwam przeogromną potrzebę poznania kogoś, kto wywróci moje życie do góry nogami.

[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

Lecz czasem jakiś głos przed siebie każe biec...


What if i die of the endge off my life and there's nothing beneath ?

Offline

 

#32 2010-11-10 20:34:25

 EdytkaxD

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: opisy na gg , cytaty ;D

Miłość jest wtedy, gdy chłopak bierze dziewczynę na kolana i nie marudzi, że jest za ciężka.

Nie ma grzechu i nie ma cnoty. Jest tylko to, co ludzie robią. I wszystko, co robią, jest ludzkie. Czasem to, co robią, jest ładne, czasem jest brzydkie, ale tylko tyle ma się prawo o tym powiedzieć.

Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

Miłość, stan gdy potrafisz się cieszyć nawet do zwykłej herbaty.

Zawsze chciałam mieć w domu takie małe, czarne, dźwiękoszczelne, pomieszczenie, gdzie mogę wejść, zamknąć się, krzyknąć na cały głos "KURRWAAA" i wyjść.

Wtedy kolejny skurwysyn wystawia mnie do wiatru. Czy ja wyglądam jak żagle ?

Ludzie są wyjątkowi... każdy wkurwia mnie w inny sposób .

“dziewczyna zaś nie zdawała sobie sprawy, że pierwszy stosunek może obudzić w niej głód seksualny. o tym dziewczętom na ogół się nie mówi, prawdą jednak jest, że nowo powstała potrzeba seksualna jest trudna do opanowania, szczególnie dla kogoś, kto nie umie sobą kierować. stąd może się zrodzić późniejsza tendencja przechodzenia z rąk do rąk, szukania coraz nowych doznań. dlatego chłopiec, który jest tym pierwszym bierze na siebie wielką odpowiedzialność. dziewczyna zaś, która dla zabawy, lekkomyślnie podnieca chłopca, potem zaś umyka bojąc się samego aktu - również bywa odpowiedzialna za zdarzające się wcale nie tak rzadko wypaczenia w życiu seksualnym młodego mężczyzny.”


http://i41.tinypic.com/34hz50n.jpg

Silne uczucia są nieokiełznane jak dzikie konie. Popychają nas do działania, nie pytając, czy tego chcemy, czy nie....

- Bądź.
- Po co?
- Bo życie mnie przeraża. bo boje się samotności. bo... gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko...bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra...bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane...

Popatrz jak trzęsą się jej ręce, gdy mówi o miłości.Może wtedy zrozumiesz.

-Czego szukasz ?
- Szczęścia. Takiego bezgranicznego. Bez żadnych haczyków.

Kiedy ogarnia mnie rozpacz, mam ochotę rzucić to wszystko,wyjść, pobiec przed siebie, donikąd.

Chciałabym żeby życie było prostsze. Mam rewolucje w sercu. Znowu ten sam stan. Znowu nie ogarniam.

Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku. Tylko uśmiech jest jednakowy na całym świecie. Możesz się uśmiechnąć po angielsku, a będzie to znaczyło dokładnie to samo w Tajlandii.


http://i43.tinypic.com/seulbl.jpg


What if i die of the endge off my life and there's nothing beneath ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldee.pun.pl grzejniki purmo wrocław busy Frankfurt kartki-komunijne.eu